Prodej, montáž, servis
a revize chladících
a vytápěcích technologií

Pro rodinné domy, firmy, developerské projekty

Tel.: 725 000 191

Klima systems

Toužíte mít doma, v kanceláři, ale i na chatě a kdekoli jinde takovou teplotu, která je Vám příjemná? V létě se  ochladit a v zimě zase útulně vyhřát všechny místnosti? K tomu se nejlépe hodí kvalitní a prověřená klimatizace. Naše rodinná firma s více než patnáctiletou zkušeností se specializuje na vše, co s chladící technikou souvisí. Jednoduše nám zavolejte a nechte všechno na nás! Spolehlivě a s vysokou odborností se o všechno postaráme. Mezi naše výhody patří maximální flexibilita - zcela se přizpůsobíme Vašim možnostem a požadavkům. Působíme především v okolí Uherského Hradiště a Zlínska. Nebojte se nám zavolat, splníme každé Vaše přání!

Miroslav Mimochodek     
 Miroslav Mimochodek

foto

Dýchejte zdravý vzduch

VYUŽIJTE NAŠICH VÍCE NEŽ 15LETÝCH ZKUŠENOSTÍ! UŠETŘÍME VÁM NÁKLADY A ZLEPŠÍME KLIMA TAM, KDE TRÁVÍTE NEJVÍCE SVÉHO ČASU!

Vybrat si správné chladicí zařízení není jednoduchá záležitost. Každý typ budovy vyžaduje speciální přístup. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od prodeje chladicích zařízení až po montáž do Vámi vybraného objektu, přičemž je jedno, zda se jedná o dům, byt, chatu, kancelář… Na míru vyhovíme každému přání dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je také následný servis a revize. Spokojenost zákazníků je pro nás maximální prioritou.

klimatizace

Spolupracujeme

Chladící a vytápěcí technika

Miroslav Mimochodek ml.

+420 725 000 191

info@klima-systems.cz

Kontakt

Vzduchotechnika, rekuperace

Miroslav Mimochodek st.

+420 606 888 275

info@klima-systems.cz

Fakturační údaje

Miroslav Mimochodek ml.

Pod Sádkama 1553
687 25 Hluk

IČ: 75665115
DIČ: CZ8502095085